Firma PCC Pivexin Company Complex

została zbudowana w 100% na polskim prywatnym kapitale i doświadczeniu specjalistów o wysokich kwalifikacjach. Poprzez ciągły i systematyczny rozwój  poszerzamy swoje możliwości projektowo – produkcyjne, a także pozyskujemy grono nowych, zadowolonych klientów.
Nasze usługi oraz produkty w większości trafiają na rynek polski, choć powieksza się również wolumen odbiorców zagranicznych z Unii Europejskiej.

Najważniejsza dla nas jest jakość. W branży jesteśmy już od ponad 20 lat. W tym czasie nawiązaliśmy współpracę z wieloma renomowanymi producentami i dostawcami materiału.
Skala działań nie ma dla nas znaczenia. W zależności od obszaru produkcyjnego realizujemy zarówno małe i średnie zlecenia, jak i produkcję seryjną.
Realizujemy zgodnie z wymogami klientów.
Trzymamy rękę na pulsie. Regularnie kontrolujemy jakość naszej pracy, sprawdzamy dostawców materiałów i usług, a dzięki temu wciąż poprawiamy naszą wydajność.
Oferujemy wszechstronną pomoc. Wspólnie z naszymi klientami prowadzimy prace konstrukcyjne, doradcze, analizy mające na celu optymalizację ich produktów pod kątem kosztów produkcji, usprawnień produktów (np. dobór bardziej wytrzymałych materiałów).

Dysponujemy nowoczesną obrabiarką InfoTEC 3121 PRO PLUS M dla której nawet najbardziej skomplikowana przeróbka lub wykonanie elementów od podstaw niestanowi żadnego problemu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.